fbpx

מעוניינים בתכנון הנכס ? שוקלים לקנות נכס חדש?
בואו נתכנן אותו כך שיתאים לחיים שאתם רוצים שיהיו לכם!

5/5

יחד נתכנן את נכס החלומות שלכם!

Shape

איך אנחנו עובדים?

מאפיינים-תכנון-דירה

1

מאפיינים את הבקשות שלכם

בשלב הראשון, נבדוק את מצב תוכנית הדירה הקיימת, נאפיין את הבקשות שלכם ונבין את הצרכים

תובנות-איפיון-דירה

2

מגיעים לתובנות בהתאם לאיפיון

אנחנו נסרוק את אפשרויות תכנון הדירה וחלוקת החלל הנכונות ביותר בהתאם לרצונות שלכם עד שנדע להבחין האם שטח הדירה יוכל להתאים לצרכים שלכם בהתאם למידות המותרות ע"פ חוק לכל פונקציה

תכנון-מדיוק

3

מוצאים את התכנון המדויק

 אנחנו נציג לכם את תכנון חלוקת החלל  המדויק, תוך ניצול מקסימלי של המרחב, מקסום הפוטנציאל, מניעת שטחים מתים והתחשבות בתקנים הישראלים המעוגנים בדרישות החוק.

דוגמאות נבחרות

בעלים של משרד לראיית חשבון רצו לרכוש נכס בשלב המעטפת. בעלי הנכס, שלחו להם תוכנית עם חלוקה מומלצת שלא התאימה לצרכי המשרד. יחד עברנו על איפיון הצרכים של הלקוח: שני חדרי מנהלים מרווחים עם נוף לים, חדרים למנהלות חשבונות, חדרים לרואי החשבון הבכירים, חדר משותף למתמחים, דלפק למנהלת במשרד, חללי המתנה ופתרונות אחסון מרובים ככל הניתן.
זוג בשנות ה-50 לחייהם רצו לרכוש בית פרטי ברמת גן. הם תכננו להוסיף קומה ובה יחידת דיור שתהיה אליה כניסה דרך גרם מדרגות נפרד משאר הבית וגם דרך המעלית. שמנו דגש על איזור כניסה פתוח ומרווח כדי שכבר בזמן העליה במדרגות יהיה ניתן להציץ אל הסלון. בעזרת תכנון חכם הצלחנו להפיק את המקסימום מהשטח והלקוחות יצאו מרוצים מהתוצאה!
זוג צעיר עם שני ילדים, שניהם עובדים מהבית, רכשו בית צמוד קרקע בנתניה במטרה לשפץ אותו ולשנות את החלוקה הפנימית. הכניסה הייתה אל תוך סלון סגור בחדר, כדי להגיע למטבח היו צריכים לעבור דרך המסדרון שדרכו היה ניתן להגיע גם אל חדרי השינה והשירותים. החלטנו שהכניסה לבית תהיה אל תוך חלל גדול ומרווח של הסלון והמטבח, הגדלנו את השטח ע"י סגירת המרפסת הקדמית, הוספנו שירותים ומקלחת ליחידת הורים ותכננו שירותים ומקלחת לילדים ולאורחים.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

במקום להילחם עם שרטוטים ידניים והמון ניחושים

אולי זה יתאים? אולי זה מספיק גדול? אולי אני אכניס לכאן את מכונת הכביסה?

אתם לא לבד ולא צריך להתייאש!

בהחלטה החשובה של חייכם עובדים נכון מההתחלה!

מתכננים נכון, מתאימים נכון

איתנו אתם בידיים טובות!

עדכונית שוטפים בזמן השרטוט

זה מה שאומרים עלינו

5/5

מי אנחנו?

נעים מאוד. שמי מיקה פרצובסקי, בעלת סטודיו לעיצוב פנים למגזר הפרטי והמסחרי.

אני והצוות שלי מאמינים שפרויקט תכנון מוצלח מגשים את חלומו של הלקוח וזוהי מטרתנו.

נקודת המבט שלנו

תהליך תכנון מוצלח מתחיל דרך הבנה מעמיקה של הצרכים שלכם. 

אנחנו מספקים פתרונות יצירתיים לחלוקת חללים מתוך אמונה  בכך שהבתים שלכם צריכים להיות בהתאמה מוחלטת לאורח החיים שלכם

הכשרתנו

יש לי תואר BA בעיצוב פנים ממכללת  HIT, ניסוני הרב הכשיר אותי להתאים ולהבין את הצרכים והרצונות של הלקוחות שלי ועל כן אני והצוות שלי  שואפים להתאמתם המירבית תוך שמירה על ניצול חכם של השטח.

כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

אנחנו מתבססים על תוכנית הבניה העדכנית ביותר שהלקוח הציג ועומדים בכל התקנים בהתאם למידות המותרות ע"פ חוק לכל פונקציה

התכנון הינו שלב הבסיס ההתחלתי של השיפוץ, במידה והלקוח ירצה ליווי של מעצבת פנים בהמשך תהיה לו תוכנית העמדה מסודרת של פנים החלל שתחסוך את זמן העבודה של מעצבת הפנים

משתנה בהתאם לגודל הדירה, יכול לקחת עד שבוע

היה והלקוח אינו הציג את תוכנית הדירה העדכנית מהעירייה או מהבעלים הקודמים יהיה עליו למדוד את החלל הפנימי בעצמו או לחילופין לפנות לחברת מדידה מקצועית

אנחנו עובדים באמצעות תוכנת אוטוקאד, הקבצים ישלחו בפורמט PDF (בהתאם לבקשת הלקוח ניתן יהיה גם לשלוח את הקובץ המקורי בפורמט DWG)

כן! התכנון נועד על מנת למנוע שטחים מתים ולמקסם את מרחב הדירה בצורה חכמה ולנוחות מירבית בהתאם לתקנים.

התכנון הינו שלב הבסיס ההתחלתי ואינו תחליף לעבודת יועצים ומתכננים אחרים כגון מודד מוסמך, קונסטרוקטור, יועצים למתח גבוה, מערכות תקשורת ומתח נמוך, מיזוג אוויר, אינסטלציה, אקוסטיקה, כיבוי אש ובטיחות, הג״א, ספרינקלרים וכו׳.

ברגע שיהיה צורך בסט תוכניות לביצוע יהיה על המבצע לרדת לרזולוציות נמוכות עוד יותר ולדייק יותר במידות, לצורך כך יהיה ניתן להתייעץ עם הקבלן או עם חברת מדידה.

ברגע שיהיה צורך בסט תוכניות לביצוע יהיה על המבצע לרדת לרזולוציות נמוכות עוד יותר ולדייק יותר במידות, לצורך כך יהיה ניתן להתייעץ עם הקבלן או עם חברת מדידה.

לא, מטרת התכנון הינה להבין האם ניתן לממש את החזון של הלקוח ואת צרכיו בהתאם למצב הנתון של הדירה ושטחה.

בעת התלבטות בין מספר דירות לרכישה או לשפיוץ או לפני שיפוץ של דירה קיימת

 1. על הלקוח לספק תוכנית אדריכלית של המצב הקיים בדירה
 2. שלב האיפיון- על הלקוח להציג את רשימת הדרישות בהתאם לצרכים שלו. לדוג' אני  נשוי עם 3 ילדים, אשתי לעיתים עובדת מהבית ואני אוהב לבשל ולארח ולכן ארצה עמדת עבודה ביתית, מטבח מפנק, סלון גדול יחסית וחדר לכל ילד.
 3. נבצע שיחת תובנות  יחד עם הלקוח ובה נגדיר את הפונקציות של המרחבים בתוך שטח הדירה בשלב זה ברמה כללית. (נגדיר את איזור המטבח, איזור הסלון, חללים רטובים, חדרי שינה וכד')
 4. בשלב זה אנחנו נרד לרזולוציה מדויקת יותר של  המידות ונשרטט את החלוקה הפנימית בעזרת תוכנת אוטוקאד. על הלקוח להיות זמין אלינו בזמן שאנחנו עובדים בתוכנה על מנת לענות על שאלות שיעלו כתוצאה מבדיקה מדויקת יותר של תכנון החלל והמידות של כל איזור. ישלחו ללקוח גם תמונות של כמה שלבים בתהליך לאישור.ולבסוף יקבל את התכנון המדויק  כולל המידות.

מה שמייחד אותנו זה אופן העבודה, אנחנו בודקים את תכנון חלוקת החלל, בודקים התאמה למידות המותרות ע"פ חוק לכל פונקציה ובודקים את התקנים הישראלים המעוגנים בדרישות החוק. אנחנו משתפים את הלקוח בתהליך השרטוט בתוכנת האוטוקאד ובאמצעות שקיפות מייידית הלקוח יוכל לראות את תהליך אופן חלוקת החלל מותאם למידות בצורה מדוייקת

כן! אנחנו מתבססים על התוכנית האדריכלית העדכנית ביותר שהלקוח מציג. בודקים את שטח הדירה ומחלקים את הדירה בהתאם למידות המותרות ע"פ חוק לכל פונקציה ומידות המינימום של התכנון.

ניתן להשתמש בשירות במקרים הבאים:

 • קניית דירה "על הנייר מקבלן
 • הוספת קומה, מרתף או יחידות דיור
 • שיפוץ מלא או חלקי
 • הסבת דירת מגורים לאירוח
 • חלוקת דירה גדולה למספר יחידות דיור
 • חיבוור 2 דירות קיימות
 • התלבטות בין מספר נכסים לפני רכישה
 • תכנון נכס בשלב המעטפת

בואו נדבר על הפרויקט שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Let's talk about YOUR project.

Leave your details and we'll talk soon.