שמונה טרנדים רטרו

NO.1 טפט בהשראת וינטג' Vintage Wall Vibes

טפטים בהשראת וינטג' עושים קאמבק ענק. ההדפסים הצבעוניים והנועזים של שנות ה-50, ה-60, ה-70 וה-80 הם בהגדרה רטרו אבל הם יכולים ליצור אמירה בסגנון מודרני בשימוש מושכל בכל חלל. כדי לשלב את הדפוסים התקופתיים הללו על קירות כח בכל אזור שזקוק לחיזוק צבעוני.

@behance קרדיט

שמונה טרנדים רטרו

NO.2 עגלות בר Bar Carts

 

עגלת הבר הקלאסית התחילה את דרכה בשנות ה-50 וה-60 וסיפקה ניידות  נוחה למבחר של משקאות, כוסות ושאר דברים חיוניים לHappy Hour. כעת, העגלות האלגנטיות חוות קאמבק, מעובדות מחדש כדי לקשור את ההילה הקלאסית של העבר עם התכונות והאביזרים שהברמנים הביתיים של היום רוצים. לא רק שהברים המתגלגלים האלה יעילים וקומפקטיים, אלא שהם מציעים אינסוף אפשרויות להתאמה אישית. 

@behance קרדיט

שמונה טרנדים רטרו

NO.3 אושר בחדר האמבטיה Bathroom Bliss

האמבטיה עם רגלי הציפורניים הייתה סמל לאלגנטיות בחדר האמבטיה עוד בשנות ה-20, והיום זה לא שונה. בעוד אמבטיות עצמאיות נסוגו אל הרקע במשך שנים רבות, כעת הם חזרו לאור הזרקורים כשדרוג יוקרתי, עם גימורים מותאמים אישית ומגוון סגנונות. כבונוס, רגליהם המורמות עוזרות לשמור על תחושת האמבטיה פתוחה ואוורירית.

 

 @behance קרדיט

שמונה טרנדים רטרו

NO.4 בחזרה לפליז Back in Brass

בשנים האחרונות פרזול הנירוסטה הקריר והכסוף הופך למיושן. במקומו החללים מתחממים באמצעות פליז ונחושת הבלטו בעיקר בשנות ה-70 והם מציעים זוהר מנחם המשלים אלמנטים רבים במטבח ובאמבטיה.

@behance קרדיט

שמונה טרנדים רטרו

NO.5 פלאשבק רהיטים Furniture Flashback


הפשטות והקווים הנקיים של רהיטי אמצע המאה עושים פריחה מחודשת בחללי פנים מודרניים. פריטי וינטג' אלה מתעדכנים בקלות עם צבעים ומאפיינים עכשוויים. ריהוט זה מגלם את הקוספט "Less Is More", שעובד טוב היום באותה המידה כפי שעבד כשהופק לראשונה.

@behance קרדיט

שמונה טרנדים רטרו

NO.6 חיפויי עץ Wood paneling

חיפויי עץ, עמוד התווך של שנות ה-60, הפך כעת למגניב ורטרו. בעוד שהפאנלים תמיד הזריקו מרקם ועומק לחדר, הסיבוב הטרי של היום בטיפול הקיר המסורתי הזה מוסיף תחושה מעודכנת עם פסים דקים יותר, משטחים חלקים יותר ושפע של צבעים ניטרליים כדי להחליף את גימורי עץ הלטקס הקשים של העבר.


@behance קרדיט

שמונה טרנדים רטרו

NO.7 ריהוט צף

 

מזנוני כניסה מרחפים, כיורי אמבטיה תלויים, מתקנים צפים עשויים מעץ, כל אלה היו מרכיבי יסוד בחללים המודרניים של אמצע המאה. היתרונות  שבהם פונים גם לרגישויות של העיצוב במאה ה-21. בעזרת מזנון תלוי, שידת לילה תלויה או כל רהיט תלוי שתרצו ניתן ליצור מראה נקי ועכשווי.

 
 
@behance קרדיט

שמונה טרנדים רטרו

NO.8 יופי גולמי

פגעי מלחמת העולם השנייה הוחלפו במהירות בקונסטרוקציות מחוספסות שנולדו מבית הספר הברוטליסטי לארכיטקטורה לאחר המלחמה, אותה תקופה העדיפה את המראה הפרקטי והלא מעוטר של בטון יצוק, אבן וזכוכית. במהלך חמש השנים האחרונות, הסגנון החריף עשה תחייה מחודשת בעיצוב הפנים בגלל הנצחיות של החומרים שכמעט ובלתי ניתנים להריסה והאלגנטיות הבלתי מתפשרת שלהם. את אמת החומר ניתן לראות במטבחים, בברים, במשטחי האבן, בשולחנות הקפה עם משטחי הזכוכית ועוד.


@behance קרדיט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.